B43713A6158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43713A6158M
B43713A6158M000 Hakkında
EPCOS B43713A6158M000, 1500 µF kapasitansına ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi gövdede vida terminalleri (screw terminals) bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 70mOhm ESR ve 110mOhms impedans değerleriyle düşük frekans ripple current yüklemesi (7.1A @ 100Hz) kaldırabilir. -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 12000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile imalat edilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V