B43705B5188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43705B5188M
B43705B5188M000 Hakkında
EPCOS B43705B5188M000, 1800µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömür garantisi sunar. 60mOhm ESR değeri ve 10A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V