B43705A9159M007
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43705A9159M
B43705A9159M007 Hakkında
EPCOS (TDK) üretimi B43705A9159M007, 15000 µF kapasitansı ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ESR değeri 100 Hz'de 5.6 mOhm ve ripple current kapasitesi 100 Hz'de 44.9 A'dir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 85°C) ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi ile endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 44.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V