B43705A4109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43705A4109M
B43705A4109M000 Hakkında
EPCOS B43705A4109M000, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Radial, vida terminalli kasa türünde sunulmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 7.5 mOhm, ripple akım kapasitesi 100Hz'de 32.1A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi garantilenir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve şasi monte edilen elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V