B43704B6478M007
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43704B6478M
B43704B6478M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43704B6478M007, 4700 µF kapasitansı ve 500V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montajı yapısında, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunan bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 20 mOhm, 100Hz'deki ripple akım kapasitesi ise 18.7A'dir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V