B43704B6158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43704B6158M
B43704B6158M000 Hakkında
B43704B6158M000, EPCOS (TDK) üretimi 1500µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresine sahiptir. 60mOhm ESR değeri ve 7.79A ripple current kabiliyeti ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalardaki filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V