B43704A9688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43704A9688M
B43704A9688M000 Hakkında
EPCOS B43704A9688M000, 6800 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallı radyal can yapısında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. 17 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripleage akımında 22.4 A kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V