B43704A7338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43704A7338M
B43704A7338M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43704A7338M000, 3300 µF kapasitansına ve 550V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount olarak tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 32 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunmakta, 12.7 A ripple current kapasitesi ile güç elektronikleri devrelerinde etkili çalışmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 8000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun bir seçenektir. ±20% tolerans değeri ile tasarım esnekliği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V