B43704A6478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43704A6478M
B43704A6478M000 Hakkında
EPCOS B43704A6478M000 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4700 µF kapasitansa ve 500 V nominal gerilime sahiptir. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ESR değeri 100 Hz'de 20 mOhm, impedansı 30 mOhm'dur. 100 Hz'de 17,1 A ripple akımını işleyebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen, 85°C'de 12000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V