B43704A5158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43704A5158M
B43704A5158M000 Hakkında
EPCOS B43704A5158M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 1500 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahiptir. Screw terminalli kasa montajı ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 65 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler içinde enerji depolama ve filtreleme görevlerini üstlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 12000 saatlik yaşam süresine sahip olan komponent, 100 Hz'de 8.47 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V