B43703B9568M000
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43703B9568M
B43703B9568M000 Hakkında
EPCOS B43703B9568M000, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Vida terminalleri ile şasi montajı destekler. 20 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı (16.4 A @ 100 Hz) taşıyabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür garantisiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V