B43703B5398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43703B5398M
B43703B5398M000 Hakkında
B43703B5398M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 3900µF kapasitansı ve 450V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 12000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 24mOhm ESR değeri ve 38mOhms impedansı ile düşük serileri direnç özelliği gösterir. 100Hz'de 13.8A ve 100kHz'de 945mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve düşük frekanslı filtreleme işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 945 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V