B43703A4478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43703A4478M
B43703A4478M000 Hakkında
EPCOS B43703A4478M000, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu kondansatör, şasi üzerine vida terminalleri ile monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 17 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) ve 12.6 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V