B43701B4338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43701B4338M
B43701B4338M000 Hakkında
EPCOS B43701B4338M000, 3300 µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile donatılmış bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 100Hz'de 45mOhm, düşük frekansta ripple akımı 9.72A'dir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V