B43701A9398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43701A9398M
B43701A9398M000 Hakkında
EPCOS B43701A9398M000, 3900 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılarına sahip şasi montajlı bu kondansatör, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 34 mOhm ESR değeri ve 10.9 A (100 Hz'de) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile standart elektrik karakteristikleri sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V