B43701A4109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43701A4109M
B43701A4109M000 Hakkında
EPCOS B43701A4109M000, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Şasiye monte edilebilen radyal can tipi gövdesi vida terminalleri ile mekanik bağlantı sağlar. ESR değeri 15mOhm @ 100Hz olup, ripple current kapasitesi 20.3A @ 100Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj cihazları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V