B43699C5336Q
CAP ALUM 33UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43699C5336Q
B43699C5336Q Hakkında
B43699C5336Q, EPCOS tarafından üretilen 33µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 6000 saatlik ömür özellikleri bulunan bu kondansatör, ESR değeri 3.1Ohm @ 100Hz ve impedansı 1.3 Ohms'dur. 10 kHz'de 1.06A ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapıda olan bileşen, -10%, +30% tolerans aralığında üretilmektedir. Günümüzde üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.1Ohm @ 100Hz
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.06 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V