B43699B5476Q
CAP ALUM 47UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43699B5476Q
B43699B5476Q Hakkında
EPCOS B43699B5476Q, 47 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı, through-hole teknolojisi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 6000 saat ömür süresi, 2.1 Ohm ESR değeri (100 Hz'de) ve 1.44 A ripple akımı (10 kHz'de) kapasitesi bulunmaktadır. ±30% tolerans ve axial can kasa tipi ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1Ohm @ 100Hz
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.44 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V