B43698B5226Q
CAP ALUM 22UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43698B5226Q
B43698B5226Q Hakkında
EPCOS B43698B5226Q, 22µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial bacak konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, through-hole montajı desteklemektedir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 7500 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ESR değeri 100Hz'de 3.7Ohm, empedansı 1.6Ohm'dur. 10kHz'de ripple akım kapasitesi 1.15A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. Toleransı -10%, +30% aralığındadır. Not: Bu ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.7Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 7500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.15 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V