B43697A5156Q9
CAP ALUM 15UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43697A5156Q9
B43697A5156Q9 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43697A5156Q9, 15 µF kapasitanslı 450V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak takılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantili bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 7.6Ohm ESR değeri ve 2.9 Ohms empedans ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde uygulanabilir. -10% +30% tolerans aralığında, 10 kHz'de 640 mA ripple akımı destekler. Hali hazırda üretilmeyen (obsolete) üründür.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.6Ohm @ 100Hz
Impedance 2.9 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V