B43693A1476Q9
CAP ALUM 47UF 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43693A1476Q
B43693A1476Q9 Hakkında
B43693A1476Q9, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı, 160V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 1.2 Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 360 mOhms impedans değerleriyle, 10 kHz'de 1.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. -10% ile +30% arasında tolerans aralığı bulunan komponen, güç kaynakları, filtreler ve sinyal ayırma devrelerinde uygulanabilir. Part Status olarak Yeni Tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 100Hz
Impedance 360 mOhms
Mounting Type Through Hole
Package / Case Axial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 160 V