B43693A1336Q7
CAP ALUM 33UF 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
B43693A1336Q
B43693A1336Q7 Hakkında
EPCOS B43693A1336Q7, 33µF kapasitansına ve 160V nominal gerilime sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, 1.7Ohm ESR değeri ve 530mOhm impedansa sahiptir. 10kHz frekansta 1.1A ripple akımı kapasitesine ve -10% ile +30% arasında toleransa sahip olan komponen, yüksek frekanslı devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 100Hz
Impedance 530 mOhms
Mounting Type Through Hole
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 160 V