B43644J6477M060
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644J6477M
B43644J6477M060 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43644J6477M060, 470µF kapasitansa ve 500V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt oryantasyonda takılmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu bileşen, 105°C'de 5000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. 100Hz'de 180mOhm ESR ve 260mOhm impedans değerleriyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, 100Hz'de 2.24A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V