B43644F2108M007
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644F2108M
B43644F2108M007 Hakkında
EPCOS B43644F2108M007, 1000µF kapasiteli, 250V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajına uygun bu komponent, 90mOhm ESR ve 140mOhm impedans değerleriyle devre tasarımlarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 100Hz'de 2.56A ripple akımını tolere eder. 5000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V