B43644E5187M000
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644E5187M
B43644E5187M000 Hakkında
EPCOS B43644E5187M000, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye dikey konumda bağlanır. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, 590 mOhm ESR değeri ve 1 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenli çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 590mOhm @ 100Hz
Impedance 890 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V