B43644E2228M000
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644E2228M
B43644E2228M000 Hakkında
EPCOS B43644E2228M000, 2200 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 50 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunmakta olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 3.93 A ripple current kapasitesi ile anahtarlama güç kaynakları ve audio uygulamalarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V