B43644B9337M080
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B9337M
B43644B9337M080 Hakkında
B43644B9337M080, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajda çalışmaya tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlandı. Through-hole montajı ile PCB'ye radyal, snap-in kutu paketinde yerleştirilir. 100 Hz'de 280 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.49 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V