B43644B9187M000
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B9187M
B43644B9187M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43644B9187M000, 180 µF kapasitanslı, 400V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In tipi radyal paketlemesiyle endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 490 mOhm ESR ve 990 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömre sahip bu bileşen, güç kaynakları, yüksek voltaj devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V