B43644B5397M007
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B5397M
B43644B5397M007 Hakkında
EPCOS B43644B5397M007, 390 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 270 mΩ ESR ve 1.8 A ripple current özelliği ile yüksek güç uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montajla PCB'ye direkt yerleştirilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V