B43644B5337M080
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B5337M
B43644B5337M080 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43644B5337M080, 330µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 310mOhm ESR ve 480mOhms impedans değerleriyle düşük frekans ripple akımı uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan bir bileşendir. ±20% toleransı ve 1.62A @ 100Hz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 310mOhm @ 100Hz
Impedance 480 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V