B43644B5227M002
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B5227M
B43644B5227M002 Hakkında
EPCOS B43644B5227M002, 220µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial paket ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat lifetime özellikleri sunar. 100Hz'de 460mOhm ESR ve 700mOhms impedans değerleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında 1.17A ripple current yeteneğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V