B43644B2128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644B2128M
B43644B2128M000 Hakkında
EPCOS B43644B2128M000, 1200 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in case paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 5000 saat ömrü garanti eden bu bileşen, 100mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, invertörler, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı AC/DC uygulamalarında kullanılır. 2.31A ripple current kapasitesi ile 100Hz'de yüksek akım gereksinimli devrelere uygundur. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V