B43644A5337M067
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43644A5337M
B43644A5337M067 Hakkında
EPCOS B43644A5337M067, 330 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 100 Hz'de 310 mOhm ESR ve 1.7 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve diğer endüstriyel elektronikte filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. ±20% kapasite toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 310mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V