B43643C5227M052
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43643C5227M052
B43643C5227M052 Hakkında
EPCOS B43643C5227M052, 220 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 500 mOhm ESR ve 770 mOhms impedans değerleriyle 100 Hz'de 1.09 A ripple akımı taşıyabilir. Endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri, genel amaçlı elektronik uygulamaları ve analog devreler gibi alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 770 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V