B43643B5477M050
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43643B5477M050
B43643B5477M050 Hakkında
EPCOS B43643B5477M050, 470 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışmaya uygun ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 250mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ve 1.72A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V