B43643B5227M050
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43643B5227M050
B43643B5227M050 Hakkında
EPCOS B43643B5227M050, 220 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 490 mOhm ESR ve 740 mOhms impedans değerleri, 1.18 A ripple akım kapasitesi (100 Hz) ile düşük frekans uygulamalarda kullanıma uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 740 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V