B43643A9128M050
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43643A9128M050
B43643A9128M050 Hakkında
EPCOS B43643A9128M050, 1200 µF kapasitans ve 400V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montajlı radyal kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 100 Hz'de 90 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 140 mOhm empedans değerleri ile sahip olduğu özellikleri sayesinde güç kaynakları, frekans konvertörleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 3.1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V