B43642H2687M000
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642H2687M
B43642H2687M000 Hakkında
EPCOS B43642H2687M000, 680 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 2.12A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri başta olmak üzere çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V