B43642F2158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642
B43642F2158M000 Hakkında
EPCOS B43642F2158M000, 1500 µF kapasiteli 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu tipi paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 60mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 100Hz'de 3.78A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, enerji dönüştürücü ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V