B43642B9477M000
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642B9477M
B43642B9477M000 Hakkında
EPCOS B43642B9477M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 470µF kapasitans ve 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. ±20% tolerans aralığında, 210mOhm ESR @ 100Hz ve 2.03A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI suppression uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V