B43642B5187M080
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642B5187M080
B43642B5187M080 Hakkında
EPCOS B43642B5187M080, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu paketlemesiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür @ 105°C sıcaklıkta garanti edilir. 100 Hz'de 460 mOhm ESR ve 1.04 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C arasında stabil çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 660 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V