B43642B2827M000
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642B2827M
B43642B2827M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43642B2827M000, 820 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömürlü bir tasarımı vardır. 100 mOhm ESR ve 150 mOhm impedansı bulunmaktadır. 100 Hz'de 1.96 A ripple akımına dayanır. Through-hole montajı ile güç kaynakları, ses sistemleri, inverterler ve endüstriyel elektronik cihazlarında filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile yüksek stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V