B43642A2477M000
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43642A2477M
B43642A2477M000 Hakkında
B43642A2477M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470 µF kapasiteli, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür ömüne sahiptir. ESR değeri 100 Hz'de 170 mOhm, ripple current kapasitesi 100 Hz'de 1.4 A'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılan standart bir kondansatördür. ±20% toleranstır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V