B43641A5127M057
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43641A5127M
B43641A5127M057 Hakkında
EPCOS (TDK) B43641A5127M057 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 120 µF kapasitans değeri ve 450V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial paketleme ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ESR değeri 100Hz'de 910mOhm, düşük frekans ripple akımı 500mA@100Hz'dir. ±20% tolerans aralığı ile endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 910mOhm @ 100Hz
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V