B43640F5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640F5477M
B43640F5477M000 Hakkında
EPCOS B43640F5477M000, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipinde radial can paket içinde snap-in bağlantı özelliği bulunmaktadır. ESR değeri 240 mOhm @ 100Hz olup, 1.78A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti edilmektedir. General purpose uygulamalar, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtre devreleri gibi endüstriyel ve elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V