B43640F2108M002
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640F2108M
B43640F2108M002 Hakkında
EPCOS B43640F2108M002, 1000µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in 3 lead paketinde tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. ESR değeri 85mOhm @ 100Hz ve 2.35A @ 100Hz ripple current özelliğine sahiptir. 2000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, AC/DC dönüştürücüler, amplifikatörler ve motor kontrolü devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V