B43640B9277M000
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640B9277M
B43640B9277M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43640B9277M000, 270µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 370mOhm ESR (100Hz'de) ve 1.17A ripple akım kapasitesi (100Hz'de) ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda filtre ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransı ile esnektir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V