B43640B5157M007
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640B5157M
B43640B5157M007 Hakkında
EPCOS B43640B5157M007, 150 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile güç elektronikleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 100Hz'de 640mOhm ESR değerine ve 820mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj şekliyle geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 640mOhm @ 100Hz
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V