B43640A9567M067
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9567M
B43640A9567M067 Hakkında
EPCOS B43640A9567M067, 560 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paketlemesi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 190 mOhm @ 100Hz ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100Hz'de 2.03 A ripple current kapasitesine ve 2000 saat @ 105°C yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtrasyon, düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu bileşen, endüstriyel cihazlar ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak tercih edilir. Parça, üretim dışı (obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V