B43640A9567M000
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9567M
B43640A9567M000 Hakkında
EPCOS B43640A9567M000, 560 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, kuvvetlendirme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sağlar. 190mOhm ESR değeri ve 2.03A ripple current kapasitesi ile ses, endüstriyel elektronik ve enerji dönüştürme uygulamalarına uygundur. Through-hole radial bağlantı tipi PCB monte işlemini kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V